Rakstot iepriekšējo ierakstu, radās doma izveidot vēl vienu par to pašu adventa vainagu tēmu, lai salīdzināšanai ieliktu citus gadus veidotos adventa vainagus. Diemžēl citus gadus tos neesmu bildējusi. :c( Pagājušajā gadā, kad biju pēdējā grūtniecības mēnesī, vainaga nebija, bija uz dekoratīva šķīvja izkārtotas 4 sveces un mazas eglīšu bumbiņas. Arī nebija slikti! Bet bildes nav! :c)

Vienīgais, ko atradu ir 2008. gada vainags. Tas gan bijis daudz romantiskāks par šī gada vainagu! :c)

Šī vainaga ideja radās no iekrātajām kaltētajām rozītēm un rozā sveces ar eņģeli, kurš bija k-kad sen dāvināts. Salmu pamatni (nevajadzētu jau slinkot un pašai savlaicīgi sagatavot pamatni no salmiem vai sūnām, bet…) aptinu ar rupja lina auduma (maisauduma) strēmeli. Izvietoju sveces (uzspraustas uz metāla svečturiem) un brīvajā laukumā ar karstās līmes pistoli pielīmēju kaltētas rozes, ar pāreju no sarkanām uz baltām (kaltētas gan tās ir dzeltenīgas). Vainags gatavs!

Pēc Ziemassvētkiem vainagu (bez sveču atlikumiem un svečturiem) aizvedu mammai, lai sadedzina krāsnī, taču vēl šogad redzēju to karājamies pie krāsns, kā dekorāciju. :c)

Advertisements