Pagājušajā nedēļā saņēmu kādu negaidītu ielūgumu uz vārda dienas ballīti. Dāvaniņas iegādei laika bija maz (bez tam man nepatīk ar dēliņu staigāt pa lielveikaliem, īpaši – pirmssvētku laikā). Apdāvināmā persona Latvijā uzturas reti, dzīvoklītis tai Rīgā ir ĻOTI mazs (kā mazbudžeta viesnīcas numuriņš), tāpēc izmēros lielas dāvanas atkrita. Tāpat gribējās uzdāvināt k-ko praktisku. Tāpēc tepat piemājas RIMI iegādājos termokrūzi pa… tiešām ļoti maz latiem, bet tas nav galvenais. Termokrūzei tapa adīts apvalciņš, lai laukā salā pie metāla nesalst rokas.

Dzijas – mājās pieejamās. Krāsu izvēle – koša, jo persona temperamentīga, kā arī precējusies ar spāni un pamatā dzīvo Spānijā. Raksti – 3 dažādu veidu pīņu raksti.

Esmu gan dzirdējusi diametrāli pilnīgi pretējus viedokļus par to, ka jādāvina tas, ko pašam gribētos saņemt, bet man tomēr šķiet, ka tā ir pareizi. Arī šoreiz man pašai gribētos saņemt šādu apģērbtu krūzīti, lai laukā staigājot un dzerot karstu tēju, nesalst (vai varbūt – nedeg?) rokas. :c)

Advertisements