Ideja par zvēriņu tēmu dēliņa pirmajai dzimšanas dienai radās no salvetēm, kuras nopirku jau k-kad vasarā. Tad īsi pirms svētkiem iepirkumu groziņā “iekrita” arī papīra šķīvji un cepurītes ar dažādiem zvērēniem.

Lai veidotos īsts zvēru dārzs, izveidoju arī zvēriņus-dekorācijas, kurus pateicoties ierakstam Aijas blogā, atradu šeit.

Dekorācijām nepieciešams – tualetes papīra rullīši (tā kā manus kādu laiku krātos tualetes papīra rullīšus vīrs vienkārši vienā dienā izlidināja atkritumu spainī, :c) es notinu dažus papīra virtuves dvieļu ruļļus un sagriezu tos 3 daļās) , papīrs, printeris, krāsas (zīmuļi, akvareļi, guašas vai citas pēc izvēles), šķēres, līme un galvenais – laiks, kad to darīt! :c)

Es zvēriņus veidoju dažos vakaros, kad dēliņš jau gulēja un tiešām ar to aizrāvos! :c) Vispirms izdrukātos attēlus izkrāsoju ar akvareļa krāsām un, kad tie nožuva, piešķīru vēl dažus akcentus ar zīmuļiem. Tad figūras izgriezu un līmēju uz kartona rullīšiem. Zvēriņi gatavi!

Un vēl dekorācijām tika izmantoti daudz, daudz balonu, kuri manam dēliņam ĻOTI patīk! :c) Parastos apaļos abi ar vīru iepriekšējā naktī pūtām līdz galva reiba, bet tievos garos veikli piepumpējām ar pumpīti, kas nāca tiem līdzi komplektā (pirku veikalā TIGER).

Tas tad nu par dēliņa dzimšanas dienu varētu būt viss! :c)

Advertisements