Šodien, kad taisījāmies ciemos un atklājās, ka man nav iekš kā iesaiņot dāvanu, jo visi dāvanu papīru krājumi ir izbeigušies, bet neviens no mājās esošajiem dāvanu maisiņiem neder pēc izmēra vai tematikas (Ziemassvētku maisiņš tā kā būtu drusciņ pa vēlu), ķēros pie šķērēm, līmes un… pastāvējuša papīra iepirkuma maisiņa no veikala ZARA.

Man ļoti patīk šī veikala maisiņi, jo tiem ir patīkams materiāls un dabīga krāsa.

Saiņota tika grāmata. Piegriezu maisiņu grāmatai nepieciešamajā izmērā tā, lai rokturīši saglabātos. Nolocīju un salīmēju malas. Atvērta palika augšējā mala ar rokturīšiem – veidojās maisiņš. Tā kā grāmata bija pietiekami liela un veikala nosaukumu neizdevās nogriezt nost, nācās to paslēpt. Ar dekoratīvajām šķērēm  nogriezu garu strēmeli, apliku to visapkārt maisiņam un pielīmēju ar papīra līmi ar kreiso pusi uz augšu, lai veidotos kontrasts. Nogriezu vēl dažas strēmeles un pielīmēju arī tās, lai maisiņš būtu interesantāks. Tāds lūk, sanāca dāvanas iesaiņojums no bezmaksas iepirkumu maisiņa!

Šī gan nav dāvana un nepretendē uz Irēnas blogā notiekošo ātro-lēto-paštaisīto dāvanu akciju, taču man pašai tas bija patīkams atklājums, cik ātri un vienkārši ir pagatavot ko jaunu no jau esoša un lietota.

Advertisements