Izlēmu nedaudz pakoriģēt šo burtnīcu un noskatīto filmu sarakstu no atsevišķas lapas pārnest uz šo – kopējo ierakstu lapu. K-kā nebija ērti katru reizi papildināt jau esošu ierakstu.

Tātad turpmāk šeit būs arī nelieli, īsi ieraksti par filmām, kuras esmu noskatījusies (galvenokārt, tās, kuras atrastas i-neta plašumos, nevis redzētas TV). Nekādas profesionālas, oficiālas un vērā ņemamas recenzijas! Tikai manas tā brīža sajūtas un izjūtas par konkrēto filmu!

Kāpēc vispār nepieciešama tāda uzskaite?

Pusotru gadu esot mājās (vispirms viena un tagad divatā ar dēliņu) nenoliedzami ik pa brīdim uzrodas domas, ka es neko šai dzīvē neredzu, nepiedzīvoju, manas smadzenes atrofējas, izkrītu no aprites utt. utjp. Tā nu izlēmu, ka šeit uzskaitīšu redzētās filmas (kas zina, varbūt ar laiku vēl k-ko), lai sevi atsēdinātu, jo drošvien jau tik traki nav. :c)

Ieraksti paredzēti tiešām īsi – filmas nosaukums, īss apraksts vai sajūtas un treileris jeb reklāmas klipiņš, ja tāds ir pieejams. Iekavās norādīts filmas oriģinālnosaukums (daudzos gadījumos – tikai tas, ja nosaukumu latviski nezinu) ar saiti uz filmu datubāzi IMDb.com (atrodama sīkāka informācija par filmu un aktieriem, tās reitingi), valsts un iznākšanas gads.

Janvārī un februārī jau redzētās filmas saliku ar atpakaļ ejošu datumu.

Advertisements