Pirms mazliet vairāk kā pusgada šeit minēju par spēļu trases šūšanu brāļa puikam 3 gadu jubilejā. Dažādu iemeslu dēļ toreiz konkrētā dāvana kļuva neaktuāla un iesākta tika pamesta plauktā. Pagājušajā nedēļā brāļa puikam bija vārda diena un tad nu izlēmu beidzot pabeigt iesākto, lai nestāv plauktā un negrauž manu sirdsapziņu. :c)

Dažādi auduma gabali no mammas krājumiem pamatam … viens mētelis/halāts no vecmāmiņas skapja ceļiem… dažādi sīki auduma atgriezumi no mammas audumu miskastes mājām un to detaļām, kā arī ziedu un koku/krūmu aplikācijām… un VOILÀ! Trase gatava! Mazā jubilāra vecāki gan uzreiz precizēja, kā tā tak karte! Un taisnība vien ir, jo trase tika veidota kā samazināta un stilizēta karte ar visu, kas M. dzīvē svarīgs.

Kartes diametrs ~1.5 m. Diezgan daudz! Manos mini apartamentos īsti nebūtu, kur izklāt, taču mazajam M. platības ir atliku likām.

Komplektā tika piepirktas vajadzīgā platuma mašīnīšu komplekts.

Katra māja tika šūta kā kabata – ar garāžu.

Te redzams Tīnūžu aplis, pie kura dzīvo pats M.


Turpat netālu arī auklītes māja (pa šo laiku gan mazais ķipars ir sācis iet dārziņā Rīgā un ar auklīti nedzīvojas, taču draudzība ir radusies un auklīte joprojām svarīgākajos dzīves brīžos viņu apciemo)

Savukārt, Rīgā dzīvo oma,

  

vecmamma un brālēns M.

Turpat arī Daugava.

Un visbeidzot, spēļu kartes savākšanai otrā pusē tika piešūta kabata. Atliek tik salocīt uz vidu un ielikt iekšā!

 

Karti iemēģināja 3,5 g. un 1 g. un 8 mēn. veci puikas. Lielākajam izklaide bija tieši laikā, taču (mans) mazākais nodarbojās tikai ar mašīnu iebraukšanu „garāžās”. :c)

Advertisements