Telpa dekorēta ar gaiši ziliem un dzelteniem baloniem (Tiger), tādu pašu toņu šaurām atlasa lentītēm (aksesuāru veikals Matīsa ielā), no gaiši zila un dzeltena kreppapīra (Rimi) gatavotiem pom-pomiem (to gatavošanu skatījos youtube, ierakstot atslēgas vārdus “tissue paper pom-pom”) un kopā sašūtām papīra zvaigznītēm (tām pašām, kuras rīta agrumā aktīvi spiedām no manas darba vietas vecajiem kalendāriem īsākajā pagājušā decembra naktī – blogdraugu ballē, paldies, Kristīne!).

Kā centrālais objekts telpā šī kompozīcija, no kuras uz 2 pusēm stiepjas zvaigžņu virtenes un to galos baloni. Baloni pa pāriem arī citur telpā.

Savukārt, galda dekorēšanai izmantotas 2 lielās sveces (gaiši zila un dzeltena, no Tiger), gaiši zilas un dzeltenas salvetes (Depo, Rimi), dzelteni galda piederumi un vienreizlietojamās glāzītes ar medaljoniem no papīra (tā paša kalendāra), kur bērniem uzrakstīt savus vārdus, lai glāzītes nenomaldās.

Uz galda arī šī papīra karodziņu virtene starp diviem bambusa kociņiem, kuru sākumā gatavoju ar domu likt uz tortes, bet tā kā zināju, ka torti no ledusskapja izņemšu tikai uz to brīdi, kad to būs paredzēts ēst un tad uz tās tiks uzlikta gan svecīte, gan salūts, bez tam tā uzreiz tiks sagriezta un apēsta, izlēmu šos karodziņus eksponēt visa vakara gaitā uz galda.

Turpmāk vēl!

Advertisements