Romantiskā komēdija In July (Im Juli, Vācija, 2000) gaidīja uz skatīšanos ilgi. Tad nu beidzot tai pieķēros un jāsaka – bija laba! Viegla filma piektdienas vakaram (kāds arī vakar bija). Stāsts ir par naivu puisi Danielu, kurš dzenas pakaļ savai lielajai dzīves mīlestībai, bet kā jau tas gadās – nepamana, ka tā ir blakus. Filma ir ceļojums cauri pus Eiropai no Vācijas uz Turciju. Brīžiem pārspīlēti stulbs.

Interesanti, ka epizodiskā lomā ir serbu aktrise Branka Katiča (Branka Katic), kura filmā Melnais kaķis, Baltais kaķis tēloja jauno meiteni Idu. Arī šeit viņai piešķirta diezgan trakas meitenes loma.

 

P.S. Par pagājušajā gadā noskatītajām filmām. Kopumā šeit reģistrētas un aprakstītas 32 filmas. Hm, daudz vai maz? Nu, ņemot vērā, ka gadā ir 52 nedēļas, tad sanāk, ka esmu skatījusies kādu filmu mazliet biežāk kā katru otro nedēļu. Nav bieži. Vasarā filmas gandrīz vispār negribas skatīties un esmu jau arī kādas citas (atkārtoti vai pirmo reizi) skatījusies arī pa TV. Tātad – biežāk kā reizi 2 nedēļās. Bet jebkurā gadījumā būtu gribējies redzēt vairāk, jo saraksts ar filmām, kuras gribas redzēt tikai aug garumā… Turpinu skatīties!

Advertisements