Jā, arī es piedalījos Lindas ierosinātajā koptamborēšanā. Šoreiz bija arī tēma – k-kas jauns, vēl neizmēģināts. Kamēr citas meitenes izmēģina jaunus rakstus un tehnikas (vismaz tās, kas līdz šim brīdim ir atrādījušas), es kā ne visai liela tamborētāja izlēmu tikt cauri vieglāk – izvēlējos palikt pie īsajiem vai vienkāršajiem stabiņiem (nu, nezinu, es to nosaukumus! :c) ), bet mainīt tamborējamo materiālu. Es tamborēju vannas istabas paklājiņu no auduma strēmelēm.

Mana koptamborēšana sākās ap plkst. 14.00 un noslēdzās ap 23.00.

Viss sākās ar čupiņu dažāda baltuma t-kreklu un šķērēm.

Starp citu, šie ir krekliņi ir ar emocionālu pagātni. No kreisās uz labo – universāls krekliņš, kurš bieži tika vilkts k-kam citam apakšā; mīļākais un ļoti nonēsātais sporta t-krekls – mīksts un mīļš bez gala; manas vecmeitu ballītes krekliņš, kurš specifisko uzrakstu (sestdien precos un vēl tikai 2 dienas brīva :c) ) dēļ ticis uzvilkts tikai 1 reizi; pēc mazgāšanas sakrāsojies dzemdību krekls.

Sākot no krekliņa apakšējās malas, griezu apmēram 1 cm platas strēmeles pa spirāli uz augšu. Tad ar 10. izmēra tamboradatu ar visparastākajiem stabiņiem tamborēju pa apli. Tamborēju bez apraksta, tikai uz savu izjūtu. Diemžēl, izjūta pievīla un ieplānotās ovālās formas vietā iznāca taisnstūrveida paklājiņš. :cD Lai gan tas ir pietiekami liels, lai nostātos ar abām kājām, tas vēl nav pabeigts un pāris t-kreklus vēl pietamborēšu. Paklājiņš ir ļoti rijīgs. Līdz esošajam izmēram apēdis 4 t-kreklus un vēl mazliet.

Paldies, Aijai un viņas auduma somām, kuras mani pamudināja uz šo projektu! ;c)

Paldies, Lindai par koptamborēšanas organizēšanu un vadīšanu!