Savai vasaras sajūtai pašuvu vasaras somu.

Jau agrā pavasarī biju iecerējusi vasaru sagaidīt ar lielu, gaišu, vieglu un krāsu bloku salikumā radītu somu. Tikai nekādi nevarēju atrast laiku, lai kādā otro roku bodē iegādātos (vispirms jau – atrastu) milzu izmēra džinsauduma svārkus dažādās krāsās, lai somu pašūtu. Bet tad absolūti neplānoti uz manas galvas uzkrita (lasīt – vecmāmiņa atdeva) čupa ar dažādiem liela izmēra auduma atgriezumiem, kur starp dažādām seno laiku grabažām un pērlēm bija arī brezenta/džinsa/vai vienkārši rupji audumi baltā, zilā un sarkanā krāsā. Es izvēlējos baltā+zilā salikumu, kā arī piešķirt nelielu dzīvespriecīgu akcentu ar dzeltenu atlasa lentīti. Tā nu ieguvu sev vasaras somu par lentītes cenu – padsmit santīmiem, neskaitot manu dārgo laiku, protams… :cP

Soma šūta aptuveni pēc šajā lapā atrodamās tehnikas, tikai mana ir bez oderes, sānos iešūtas nelielas iešuves, lai soma labāk turētu formu, un kabata šūta pie augšējās malas, lai sānos no labās puses nebūtu nevajadzīgu šuvju.

Ar rezultātu esmu ļoti apmierināta. Tagad tik gaidu karstu laiku, lai varētu piemest pilnu somu ar noderīgām lietām un – aidā, uz jūru!

Advertisements